motoger

Słupek tylny lewy Opel Zafira B

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B

Sprzedawcy części do Opel Zafira:

giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
części używane opel
gielda czesci
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części warszawa
moto2.pl
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
giełda części
giełda części słomczyn
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto części poznań
auto części gliwice
moto2
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto szrot
auto części

Cena Słupek tylny lewy Opel Zafira Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Opel Zafira przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Słupek tylny lewy. Najtańsze części samochodowe w dziale Karoseria. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-18 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-04 - numer oferty 31303831. Część używana Słupek tylny lewy do Opel Zafira B przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Słupek tylny lewy Opel Zafira B 1.9 2007 van (minibus). Tanio Słupek tylny lewy Opel Zafira B 1.9 2007 van (minibus). Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2006. Nadwozie tego pojazdu to van (minibus) i ten samochód produkuje Opel. Ten model Zafira wychodził w takich wersjach A, A FL, B, B FL, C, TDI, 1, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem słupek tylny lewy . Wiedziałem jak to zamontować do Opel Zafira wersja B. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Opel Zafira. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W niemieckim komisie mówili że Opel Zafira ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Zafira bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Opel Zafira. Kocham te samochody. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane słupek tylny lewy do Zafira. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten słupek tylny lewy. Zamontowałem słupek tylny lewy do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. motoger.pl znalazł dla mnie słupek tylny lewy poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Opel Zafira. Kurde będę musiał znaleźć część słupek tylny lewy. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Opel Zafira. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu słupek tylny lewy w Opel Zafira. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę słupek tylny lewy do Opel Zafira. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej słupek tylny lewy. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. słupek tylny lewy. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Opel Zafira na części.  


KONTAKT

tanio Słupek tylny lewy Opel Zafira B

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Słupek tylny lewy Opel Zafira B Słupek tylny lewy Opel Zafira B
Copyright © 2025. MOTOGER.pl